Закрити
Ваше iм'я
Контактний телефон
Зручний час дзвiнка

Оренда автокрана

Профлист в рулонах

Металопрофіль в даний час застосовується повсюдно - в будівництві житлових і громадських будівель, виробничих і складських об'єктів, гаражів і так далі, він прекрасно зарекомендував себе в якості покриття, як оздоблювальний покрівельний матеріал (зовнішня і внутрішня обробка), як матеріал для огорож (перегородки, паркани), з нього монтують різні будівельні конструкції. Крім того, профільований настил буває двосторонній, тому дуже часто його використовують як огороджуючого матеріалу!

Профнастил беззаперечно зарекомендував себе як достатньо легке покрівельне покриття з високою механічною міцністю, з прекрасними експлуатаційними характеристиками: стійкість до негативних атмосферних впливів, до перепадів температур, вогнестійкістю. Профнастил дає можливість організації покрівель будь-якого рівня складності, він довговічний, зручний в транспортуванні, швидко і легко монтується, не вимагає додаткових витрат з догляду. Дах з покриттям з якісного профнастилу, виконана із залученням досвідчених монтажників, при дотриманні всіх необхідних умов, гарантовано прослужить не менше 50 років.

Профнастил являє собою оцинковану сталь високої якості з полімерним покриттям, яке забезпечує надійний захист металу.

Завдяки полімерному покриттю (широка кольорова гамма) профнастил володіє прекрасними декоративними особливостями (різні конфігурації перетину), що дозволяє застосовувати його не тільки при будівництві промислових об'єктів і громадських будівель, але і в малоповерховому, індивідуальному будівництві. А в деяких випадках ремонт і заміна покрівлі не може обійтися без цього матеріалу.

Профнастил - декоративно, економно, зручно і швидко!

     
Металл Центр, Чп